DAŇOVÉ PRIZNANIE

Daňové priznanie bez chýb a na čas

Daňové priznania bez chýb, preklepov či nesprávností? Účtovníctvo a s ním spojené i daňové priznania dokážu neraz poriadne potrápiť. Spoľahnite sa na profesionálne služby odborníkov aby ste sa vyhli jeho chybnému vyplneniu a už nikdy ste nemuseli platiť sankcie za jeho oneskorené podanie.

Postaráme sa aby vaše daňové priznanie bolo bezchybné

Daňové priznanie obsahuje množstvo koloniek na vpisovanie dôležitých údajov. Avšak rozumiete celkom všetkým? Nie každý presne vie čo a ako do daňového priznania uviesť. A práve na to sme tu my. Pomôžeme vám s prípravou aj so spracovaním vášho daňového priznania a postaráme sa tiež o vaše ročné zúčtovanie daní.

Vieme, že úradníci občas používajú komplikovaný jazyk, ktorému nie vždy rozumieť. Naši odborníci vás preto postupne prevedú celým procesom podania daňového priznania a zreteľne vysvetlia všetky potrebné náležitosti. Tiež vás upozornia na doklady, ktoré je potrebné pripraviť k vyplneniu daňového priznania. Poradíme vám čo s daňami pri vedení jednoduchého účtovníctva i pri vedení podvojného účtovníctva.

S nami sa môžete spoľahnúť na daňové priznanie, s ktorým bude daňový úrad spokojný. Špecializujeme sa najmä na poskytnutie služieb v oblasti dane z príjmov, z pridanej hodnoty, z motorových vozidiel, zo závislej činnosti a z nehnuteľnosti, ako i podávanie daňového priznania online.

Podávanie daňového priznania nikdy nebolo jednoduchšie než s nami a online spôsobom

Keď podávanie daňového priznania online, tak jedine s nami. Personálna agenda, mzdová agenda či daňové poradenstvo sú oblasťami, ktorým naozaj rozumieme. Poskytujeme službu vyhotovenia vašich daňových priznaní klasickým spôsobom i podávanie daňových priznaní online. Zameriavame sa na daň z príjmov, kam spadá výpočet daňovej povinnosti, výpočet preddavkov na daň z príjmov, výpočet poistného na zdravotné a sociálne poistenie. Rovnako je to i daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb a daňové priznanie k dani z príjmov právnických osôb.

Ďalej sa špecializujeme na daň z pridanej hodnoty, daň z motorových vozidiel, daň zo závislej činnosti či daň z nehnuteľnosti. Zverte nám vaše daňové priznania a presvedčte sa, že to ide aj bez zbytočných vrások na čele.

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?
KONTAKTUJTE NÁS

Váš partner v oblasti ekonomiky,
účtovníctva a daní