ÚČTOVNÍCTVO

Účtovníctvo, na ktoré sa môžete spoľahnúť

Hľadáte experta pre vaše účtovníctvo? Ponúkame vám profesionálne účtovníctvo, na ktoré sa vždy môžete spoľahnúť. Postaráme sa o vaše účty, mzdy, dane či pomôžeme s ekonomickými náležitosťami aby ste vy mohli venovať viac času dôležitým veciam vo vašom podnikaní či osobnom živote.

Rozhodnite sa pre účtovníctvo pod dohľadom profesionálov

Účtovníctvo je jednou z oblastí, ktorá neraz potrápi nejedného podnikateľa, živnostníka či platiteľa daní pri podávaní daňového priznania. Nesprávnym účtovníctvom nastáva riziko vzniku množstva nechcených chýb, ktoré však raz bude nevyhnutné napraviť a odstrániť. Najlepším riešením je viesť účtovníctvo od samého začiatku tak, aby sa vzniku chýb predišlo. Spoľahnite sa preto na účtovníctvo pod dohľadom odborníkov a vyberte si komplexné účtovné, ekonomické a informačno-poradenské služby, ako i daňové poradenstvo pre právnické i fyzické osoby na profesionálnej úrovni.

Ponúkame vám vedenie jednoduchého účtovníctva, ktoré je vhodné pre  fyzické osoby – podnikateľov (SZČO), občianske združenia, cirkvi a drobných podnikateľov podľa osobitných predpisov. Rovnako zabezpečujeme vedenie podvojného účtovníctva, ktoré musia viesť podnikatelia zapísaní v obchodnom registri Slovenskej republiky, ktorí sa dobrovoľne rozhodli účtovať v podvojnej účtovnej sústave a povinné je i pre obchodné spoločnosti a družstvá.

Prevedieme vás svetom účtovníctva bez zbytočných starostí

Zabudnite na starosti s nevyhnutnou evidenciou a s prehľadom pohybu finančných prostriedkov, ktoré sa týkajú vášho podnikania. Naši odborníci majú účtovníctvo doslova v malíčku. Získajte kompletný prehľad o firemnom rozpočte aj o stave vašich ziskov a strát a na konci roka vás v ročnom zúčtovaní nič neprekvapí. Zastrešujeme i personálnu agendu a mzdovú agendu tak, aby ste mali naozaj všetko pod palcom. Postaráme sa aby vo vašom účtovníctve všetko fungovalo tak, ako má. Presvedčte sa o kvalite našich služieb ako to už urobilo množstvo spokojných klientov.